Doprovodný program "Psí pouť"

Žetony

Všechny stánky našeho doprovodného programu jsou za drobný poplatek. Vítěžek pak putuje na útulek DogPoint, který se již tradičně výstavy účastní. Aby bylo placení za jednotlivé stánky snadnější a přehlednější, začali jsme používat tzv. žetonky. Jeden žeton stojí 10Kč a prodává se u informačního stánku vedle prezence, můžete si tak nakoupit i více žetonů najednou a následně je použít v jakémkoliv stánku (odpadne tak i trápení s rozměňováním). Na příklad si na začátku koupíte 10 žetonků. Za 2 si vyrobíte sádrový odlitek tlapky svého pejska, za jeden mu na kole štěstí vytočíte ručně připravovaný pamlsek v Psí cukrárně, za další čtyři se necháte naším fotografem vyfotit ve stánku Fotoateliér a vypálit si fotky na CD. Jedna fotka je obzvlášť krásná a tak si z ní necháte za 3 žetonky vyrobit originální placku. Odnesete si tak domů nejen super zážitky, ale i také krásné vzpomínkové a dekorační předměty a ještě tím přispějete na opuštěné a týrané pejsky, o které se s láskou starají v útulku DogPoint.

Štěstíčka

Ve stánku Štěstíčka můžete pro svého pejska vylosovat některou z plyšových nebo pletených hraček.

Psí cukrárna

V této cukrárně můžete pro svého miláčka vytočit na kole štěstí ručně vyráběný pamlsek - dortík, muffin, sušenku atd.

Sádrové tlapky

Sádrový odlitek tlapky Vašeho pejska je krásnou památkou na celý život.

Fotoateliér

Ve fotoateliéru Vás vyfotí pan fotograf v legračních maskách a kostýmech a fotky Vám vypálí na CD, které si s sebou odnesete domů. 

Plackovač

Plackovač je náš nový stánek. Po vyfocení panem fotografem si můžete nechat vyrobit placku s podobiznou Vás i Vašeho čtyřnohého miláčka.

Stánek AKINU CZ s.r.o.

Našeho doprovodného rpogramu se samozřejmě účastní i generální partner výstavy. Akinu si pro vás připraví zajímavou soutěž o svoje produkty.